Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Žádnou souvislost mezi neštěstím ve Frenštátě a dluhovými problémy jednoho z obyvatel nalézt nelze (18.2.2013)

Praha, 18. února 2013 (EK ČR) – Ve sdělovacích prostředcích se objevily neověřené a spekulativní informace o tom, že výbuch domu ve Frenštátě pod Radhoštěm může souviset s dluhy jednoho z obyvatel. Žádnou souvislost však na základě dostupných informací nalézt ani potvrdit nelze.
 
Z veřejných rejstříků je patrné, že exekuce na dům vedena nebyla. Soud nařídil exekuci pouze proti jednomu z obyvatel, na jehož bytovou jednotku bylo vydáno zástavní právo. Více informací k tomuto Exekutorská komora ČR nemá.
 
Vzhledem k tomu, že policie teprve začíná provádět vyšetřování a pracuje s více variantami, nelze předjímat její závěry. Příčin neštěstí může být mnoho, vše nyní musejí prošetřit orgány činné v trestním řízení. Do té doby nebude Exekutorská komora ČR žádným způsobem tento případ komentovat, neboť jí to nepřísluší. Přidává se však k vyjádření hluboké soustrasti všem pozůstalým i blízkým obětí.
 
 
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.