Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Žádnou souvislost mezi neštěstím ve Frenštátě a dluhovými problémy jednoho z obyvatel nalézt nelze (18.2.2013)

Praha, 18. února 2013 (EK ČR) – Ve sdělovacích prostředcích se objevily neověřené a spekulativní informace o tom, že výbuch domu ve Frenštátě pod Radhoštěm může souviset s dluhy jednoho z obyvatel. Žádnou souvislost však na základě dostupných informací nalézt ani potvrdit nelze.
 
Z veřejných rejstříků je patrné, že exekuce na dům vedena nebyla. Soud nařídil exekuci pouze proti jednomu z obyvatel, na jehož bytovou jednotku bylo vydáno zástavní právo. Více informací k tomuto Exekutorská komora ČR nemá.
 
Vzhledem k tomu, že policie teprve začíná provádět vyšetřování a pracuje s více variantami, nelze předjímat její závěry. Příčin neštěstí může být mnoho, vše nyní musejí prošetřit orgány činné v trestním řízení. Do té doby nebude Exekutorská komora ČR žádným způsobem tento případ komentovat, neboť jí to nepřísluší. Přidává se však k vyjádření hluboké soustrasti všem pozůstalým i blízkým obětí.
 
 
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.