Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Přednáška pro vojáky 74. lehkého motorizovaného praporu Bučovice (12.3.2013)

Praha, 12. března 2013 (EK ČR) – V rámci armádního programu „prevence sociálně nežádoucích jevů“ přednášel vojákům 74. lehkého motorizovaného praporu Bučovice o problematice exekucí Mgr. Vojtěch Jaroš, člen právní a legislativní komise Exekutorské komory ČR. Přednáška s prezentací, kterou zorganizoval kaplan jednotky npor. Mgr. Dan Petříček, proběhla v pondělí 11. března 2013 v kasárnách v Bučovicích na Vyškovsku.
 
Na školení se sešlo několik desítek vojáků i jejich velitelů. Posluchači se mimo jiné dozvěděli, jaké jsou základní principy exekučního řízení a jaké obranné prostředky lze použít v exekuci. Část přednášky se týkala prevence před exekucemi v důsledku dlouhodobějších pobytů mimo bydliště, což je v případě vojáků na zahraničních vojenských misích důležité téma.
 
Exekutorská komora ČR se školením věnuje pravidelně. 28. února přednášel studentům Střední integrované školy Cheb viceprezident Exekutorské komory Mgr. David Koncz (zprávu si můžete přečíst zde), 13. prosince 2012 jsme v Aši přednášeli pro klientky Domova sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni (podrobnosti zde), 26. listopadu proběhlo školení seniorů v Brně v Domově seniorů Foltýnova či 7. listopadu v Praze v Domově pro seniory Ďáblice.
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.