Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Dražba může pomoci vyřešit komplikovanou situaci v Přednádraží (13.5.2013)

Praha, 13. května 2013 (EK ČR) – Soud zahájil exekuci proti majiteli domů v ostravské ulici Přednádraží, a to na návrh Ostravských vodáren a kanalizací. Dluh činí několik set tisíc korun. Situace spěje k dražbě, která může pomoci vyřešit komplikovaný stav. Očekává se totiž, že její vítěz zajistí kvalitnější využití nemovitostí.
 
Objekty, jejichž vlastníkem je dlužící společnost s ručením omezeným Domy Přednádraží, nyní ocení znalec. Následně bude vydána dražební vyhláška, kde se mimo jiné stanoví nejnižší podání. Dražba se bude s největší pravděpodobností konat elektronicky, dojít by k ní mělo o letních prázdninách. Aktuální informace budou zveřejňovány na Portálu dražeb (www.portaldrazeb.cz).
 
Soudem pověřený soudní exekutor vede jednání se subjekty zainteresovanými na pomoci obyvatelům objektů. Očekává se totiž, že exekuce nařízená na stávajícího majitele může přispět k nalezení východiska z dlouhodobě neshodných poměrů. Novým vlastníkem nebytových domů by se mohla stát např. některá nadace nebo občanské sdružení, které by v místě vytvořilo vesničku soužití či centrum poskytování sociálních služeb.
 
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.