Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Dražba rousínovských koní se nekoná, dlužník zaplatil (18.09.2013)

Praha, 18. září 2013 (EK ČR) – Stádo týraných koní z Rousínova na Rakovnicku se dražit nebude. Dlužník dnes uhradil svůj závazek. Exekuce tedy končí.
 

„Koně jsou v zoufalém stavu. Všichni proto vítali, že je zachráníme prodejem v dražbě a že se pro ně co nejrychleji najdou noví majitelé. Dlužník se však dohodl s věřitelem a dnes svůj dluh zaplatil, a to i pod tlakem mediální pozornosti, která byla případu věnována,“ řekl JUDr. Milan Usnul, soudní exekutor Exekutorského úřadu Praha 9.

 
Dražba byla nařízena na 24. září. Dlužník tedy zareagoval na poslední chvíli. Jak ale vyplývá z Centrální evidence exekucí, soud proti němu nařídil dalších 27 exekucí. I v těchto řízeních teoreticky může dojít k tomu, že koně budou sepsáni a uskuteční se jejich exekuční prodej. „Dlužník v této souvislosti uvedl, že bude komunikovat s veterinární správou a že s návrhem na řešení situace osloví ostatní pověřené soudní exekutory,“ doplňuje JUDr. Usnul.
 
Předchozí zprávu k tomuto tématu naleznete zde.
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.