Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Diskusní fórum Exekutorské komory České republiky 2013

Ve Stříteži u Jihlavy proběhlo Diskusní fórum Exekutorské komory České republiky 2013. Konalo se ve dnech 30. září a 1. října v konferenčních prostorách Hotelu Tři Věžičky. Podtitulem akce byl Střet exekučního a insolvenčního řízení.
 
Kromě soudních exekutorů se akce zúčastnili insolvenční správci, exekuční a insolvenční soudci, zástupci právnických fakult univerzit a členové prezidia Slovenskej komory exekútorov.
 
Program konference byl rozdělen do tří bloků. Věnovány byly např. poměru exekuce a insolvence ve vztahu k manželu povinného a k SJM, nákladům exekučního a insolvenčního řízení nebo srovnání obou řízení po rekodifikaci soukromého práva.
Příspěvky, které zazněly na Diskusním fóru Exekutorské komory České republiky 2013, vyjdou ve speciálním sborníku.
 
Generálním partnerem Diskusního fóra Exekutorské komory České republiky 2013 byla společnost T-Mobile Czech Republic a.s.
 

 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.