Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Čtyři právnické komory připravily setkání právniček (11.11.2013)

Praha, 11. listopadu 2013 (EK ČR) – Státní zástupkyně, soudkyně, notářky, soudní exekutorky a podnikové právničky se setkaly v pátek 8. listopadu v Praze. V rámci akce, která se odehrála pod taktovkou čtyř právnických organizací, přednášela o etice JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., vrchní státní zástupkyně v Praze a prezidentka Unie státních zástupců ČR.
 

 

Setkání právniček organizovaly Exekutorská komora ČR, Notářská komora ČR, Unie podnikových právníků ČR a Unie státních zástupců ČR. Zúčastnilo se ho 60 zájemkyň. „O konferenci byl velký zájem, což nás samozřejmě těší. Projekt je důkazem, že naše komory a unie umějí spolupracovat,“ uvedla JUDr. Marie Brejchová, prezidentka Unie podnikových právníků ČR.
 
Akce se konala již podruhé. Součástí programu byl také seminář Mgr. Jarmily Barešové o roli žen v leadershipu a přednáška MUDr. Edity Jatšové. „Cílem tohoto neformálního dopoledne byla výměna zkušeností z pohledu žen v jednotlivých právnických profesích. Debatovaly jsme nejen o etice nebo novém občanském zákoníku, ale i o běžných záležitostech, které se našich úřadů týkají,“ řekla za organizační výbor JUDr. Jana Tvrdková, soudní exekutorka Exekutorského úřadu Praha 4 a bývalá prezidentka Exekutorské komory ČR.
 
 
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 
Autor snímků: Petra Škarková, ART.ep foto
www.art-ep-foto.webnode.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.