Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Čtyři právnické komory připravily setkání právniček (11.11.2013)

Praha, 11. listopadu 2013 (EK ČR) – Státní zástupkyně, soudkyně, notářky, soudní exekutorky a podnikové právničky se setkaly v pátek 8. listopadu v Praze. V rámci akce, která se odehrála pod taktovkou čtyř právnických organizací, přednášela o etice JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., vrchní státní zástupkyně v Praze a prezidentka Unie státních zástupců ČR.
 

 

Setkání právniček organizovaly Exekutorská komora ČR, Notářská komora ČR, Unie podnikových právníků ČR a Unie státních zástupců ČR. Zúčastnilo se ho 60 zájemkyň. „O konferenci byl velký zájem, což nás samozřejmě těší. Projekt je důkazem, že naše komory a unie umějí spolupracovat,“ uvedla JUDr. Marie Brejchová, prezidentka Unie podnikových právníků ČR.
 
Akce se konala již podruhé. Součástí programu byl také seminář Mgr. Jarmily Barešové o roli žen v leadershipu a přednáška MUDr. Edity Jatšové. „Cílem tohoto neformálního dopoledne byla výměna zkušeností z pohledu žen v jednotlivých právnických profesích. Debatovaly jsme nejen o etice nebo novém občanském zákoníku, ale i o běžných záležitostech, které se našich úřadů týkají,“ řekla za organizační výbor JUDr. Jana Tvrdková, soudní exekutorka Exekutorského úřadu Praha 4 a bývalá prezidentka Exekutorské komory ČR.
 
 
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 
Autor snímků: Petra Škarková, ART.ep foto
www.art-ep-foto.webnode.cz
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.