Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Vyjádření k článku Brněnského deníku (18.12.2013)

Praha, 18. prosince 2013 (EK ČR) – Exekutorská komora ČR reaguje na článek Brněnského deníku, jenž popisuje včerejší sešlost jednotlivců v Brně. Setkání, kterého se zúčastnilo asi jen 10 osob, nemělo žádný faktický vliv na činnost exekutorského úřadu a proběhlo poklidně bez jakéhokoliv incidentu.

Je překvapivé, že zmíněné médium věnovalo této události byť jen minimální prostor, neboť bylo upozorněno na velmi nebezpečný potenciál prezentování podobných dějů a na bezvýznamný rozměr konkrétní schůzky. Na základě dostupných informací lze též uvést, že o sešlosti informovala redakce pouze zprostředkovaně s uvedením nepřesných informací a citací.
 
Exekutorská komora ČR proto apeluje na média, aby svými publikačními aktivitami nepodporovala chování dlužníků, jež radikálně překračují veškeré zákonné a společenské normy.
 
Související informace naleznete zde.
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.