Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Vyjádření k článku Brněnského deníku (18.12.2013)

Praha, 18. prosince 2013 (EK ČR) – Exekutorská komora ČR reaguje na článek Brněnského deníku, jenž popisuje včerejší sešlost jednotlivců v Brně. Setkání, kterého se zúčastnilo asi jen 10 osob, nemělo žádný faktický vliv na činnost exekutorského úřadu a proběhlo poklidně bez jakéhokoliv incidentu.

Je překvapivé, že zmíněné médium věnovalo této události byť jen minimální prostor, neboť bylo upozorněno na velmi nebezpečný potenciál prezentování podobných dějů a na bezvýznamný rozměr konkrétní schůzky. Na základě dostupných informací lze též uvést, že o sešlosti informovala redakce pouze zprostředkovaně s uvedením nepřesných informací a citací.
 
Exekutorská komora ČR proto apeluje na média, aby svými publikačními aktivitami nepodporovala chování dlužníků, jež radikálně překračují veškeré zákonné a společenské normy.
 
Související informace naleznete zde.
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.