Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Dlužník zaměnil housle – obelhal soudní exekutorku, konstatovala policie (12.03.2014)

Praha, 12. března 2014 (EK ČR) – Soudní exekutorka neztratila vzácné housle v hodnotě 8 miliónů korun, které byly zajištěny v rámci soupisu movitých věcí. Konstatovala to po ročním vyšetřování plzeňská kriminální policie. Vyšlo najevo, že tvrzení dlužníka byla nepravdivá a že se dopustil podvodného jednání.
 
Hudební nástroj z roku 1710 nepatřil dlužníkovi, povinný měl pouze zprostředkovat jeho prodej. Podvodem však docílil toho, že cenné housle vyměnil za jiný instrument s hodnotou 3.000 korun.
 
Soudní exekutorka JUDr. J. W., jež byla v souvislosti s touto kauzou mimo jiné vystavena publikovaným dezinformacím, zvažuje podání žaloby na ochranu dobré pověsti a současně adresuje stížnost Asociaci insolvenčních správců a Ministerstvu spravedlnosti na neetické chování insolvenčního správce, jenž publikoval na zpravodajském serveru své nepodložené domněnky vycházeje z tvrzení dlužníka.
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
 
Vyjádření Exekutorského úřadu Plzeň-město soudní exekutorky JUDr. Wolfové naleznete zde: http://www.ekcr.cz/1/aktuality-pro-media/1533-exekutorska-komora-cr-zverejnuje-tiskove-prohlaseni-judr-jitky-wolfove-12-3-2014?w=.
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.