Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Dlužník zaměnil housle – obelhal soudní exekutorku, konstatovala policie (12.03.2014)

Praha, 12. března 2014 (EK ČR) – Soudní exekutorka neztratila vzácné housle v hodnotě 8 miliónů korun, které byly zajištěny v rámci soupisu movitých věcí. Konstatovala to po ročním vyšetřování plzeňská kriminální policie. Vyšlo najevo, že tvrzení dlužníka byla nepravdivá a že se dopustil podvodného jednání.
 
Hudební nástroj z roku 1710 nepatřil dlužníkovi, povinný měl pouze zprostředkovat jeho prodej. Podvodem však docílil toho, že cenné housle vyměnil za jiný instrument s hodnotou 3.000 korun.
 
Soudní exekutorka JUDr. J. W., jež byla v souvislosti s touto kauzou mimo jiné vystavena publikovaným dezinformacím, zvažuje podání žaloby na ochranu dobré pověsti a současně adresuje stížnost Asociaci insolvenčních správců a Ministerstvu spravedlnosti na neetické chování insolvenčního správce, jenž publikoval na zpravodajském serveru své nepodložené domněnky vycházeje z tvrzení dlužníka.
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
 
Vyjádření Exekutorského úřadu Plzeň-město soudní exekutorky JUDr. Wolfové naleznete zde: http://www.ekcr.cz/1/aktuality-pro-media/1533-exekutorska-komora-cr-zverejnuje-tiskove-prohlaseni-judr-jitky-wolfove-12-3-2014?w=.
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.