Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Ocenění Podnikový právník 2014 udělena (10.4.2014)

V Praze proběhl slavnostní večer Podnikového právníka 2014. Laskavé pozvání prezidentky Unie podnikových právníků JUDr. Marie Brejchové přijali např.  Exekutorské komory ČR Mgr. Michal Rudý, prezident Notářské komory ČR JUDr. Martin Foukal nebo prezident Soudcovské unie JUDr. Tomáš Lichovník.
 
Každoročně je udělována cena v kategoriích Právník, který se zasloužil o UPP ČR, a Perspektiva 2014. Pro letošní ročník porota vyhlásila šest kategorií. Jména oceněných byla vyhlášena na slavnostním večeru 10. dubna 2014.
 
Vítězem kategorie Podniková právní kancelář se stal právní tým společnosti Škoda Auto a.s. Cenu převzal Mgr. David Kavan, vedoucí právního oddělení vítězné společnosti, a to od Ing. Zdeňka Lišky, generálního ředitele Svazu průmyslu a dopravy ČR.
 
Oceněným v kategorii Samostatný podnikový právník se stal JUDr. Jaroslav Strolený, LL.A., ze společnosti ČESKÁ RAFINÉRSKÁ, a.s., který je mimo jiné aktivním členem sekce pro procesní právo a alternativní řešení sporů UPP ČR a rozhodcem ad hoc – členem Asociace rozhodců České republiky.
 
Cenu v kategorii Obchodní právo převzala JUDr. Hana Hurychová ze společnosti ČEZ, a.s. V rámci kategorie Pracovní právo se oceněnou stala JUDr. Hana Trepperová ze společnosti Siemens, s.r.o. Cenu jí předala JUDr. Jitka Hlaváčková, držitelka loňského ocenění v této kategorii.
 
Prolínání práva a dalších oborů lidské činnosti vyjadřuje ocenění v kategorii Právo technologické, IT a komunikací, které získal Mgr. Miroslav Uřičař ze společnosti T-Mobile Czech Republic, a.s.
 
Specifická kategorie bank a pojišťoven se pak stala doménou Mgr. Lucie Jandové-Krejčí  ze společnosti Generali pojišťovna, a.s. Cenu jí předal Petr Šmelhaus, bývalý předseda Unie podnikových právníků.
 
V kategorii Perspektiva 2014 určené mladým nadějím získala ocenění Podnikový právník 2014 Mgr. Lenka Honsová ze společnosti Heineken. Od roku 2011 přednáší jako externí lektorka na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v předmětu Právo specifické produkce, který studentům reálně přibližuje práci podnikového právníka.
 
Kategorii Podnikový právník, který se zasloužil o UPP ČR, letos rozšířil JUDr. Alois Dvořák. Jako právník pracoval v Severočeském hnědouhelném revíru, družstvu KOVOS, poté byl komerčním právníkem, posléze advokátem a svoji kariéru svázal se sdružením AKPK Chemopetrol Litvínov. V roce 1996 se stal vedoucím organizačně právní sekce společnosti ČESKÁ RAFINÉRSKÁ, a.s. Členem Unie podnikových právníků České republiky je JUDr. Dvořák již od minulého století a více než patnáct let je také členem výboru spolku.
 
Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi grafické listy od Jiřího Slívy a dále hodnotné dary.
 
 
 
 
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.