Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Jak na Život bez dluhů, poradí v Přešticích soudní exekutor (26.09.2014)

Praha, 26. září 2014 (EK ČR) – Jak se vyhnout nepoctivcům, kteří vás chtějí obrat o peníze? A jak jednat s tím, kdo vám dluží? Obyvatelům Přeštic u Plzně poradí Mgr. Jan Šticha, soudní exekutor Exekutorského úřadu Domažlice. Přednášku s názvem Život bez dluhů, která se koná 1. října od 17 hodin, pořádá Kulturní a komunitní centrum Přeštice ve spolupráci s Městskou policií Přeštice.
 
Seminář proběhne v prostorách Konferenčního sálu Kulturního a komunitního centra Přeštice (Masarykovo náměstí 311, 334 01 Přeštice). „Přednáška je určena zejména seniorům, zúčastnit se ale může kdokoliv. V úvodu se pokusím varovat přítomné před nástrahami, které na starší lidi líčí různí nepoctivci. Jde hlavně o předváděcí akce, podomní prodejce nebo falešné výzvy k úhradě dluhů. V další části semináře bych se rád zaměřil na prevenci, hlavně při podpisu různých smluv. V neposlední řadě stručně a srozumitelně vysvětlím principy soudního a exekučního řízení,“ uvedl Mgr. Jan Šticha s tím, že celá přednáška je zaměřena na praktické situace a jejich řešení. Součástí akce bude i diskuse.
 
Účast na přednášce je bezplatná. Počet míst je omezen kapacitou sálu.
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.