Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Jak na Život bez dluhů, poradí v Přešticích soudní exekutor (26.09.2014)

Praha, 26. září 2014 (EK ČR) – Jak se vyhnout nepoctivcům, kteří vás chtějí obrat o peníze? A jak jednat s tím, kdo vám dluží? Obyvatelům Přeštic u Plzně poradí Mgr. Jan Šticha, soudní exekutor Exekutorského úřadu Domažlice. Přednášku s názvem Život bez dluhů, která se koná 1. října od 17 hodin, pořádá Kulturní a komunitní centrum Přeštice ve spolupráci s Městskou policií Přeštice.
 
Seminář proběhne v prostorách Konferenčního sálu Kulturního a komunitního centra Přeštice (Masarykovo náměstí 311, 334 01 Přeštice). „Přednáška je určena zejména seniorům, zúčastnit se ale může kdokoliv. V úvodu se pokusím varovat přítomné před nástrahami, které na starší lidi líčí různí nepoctivci. Jde hlavně o předváděcí akce, podomní prodejce nebo falešné výzvy k úhradě dluhů. V další části semináře bych se rád zaměřil na prevenci, hlavně při podpisu různých smluv. V neposlední řadě stručně a srozumitelně vysvětlím principy soudního a exekučního řízení,“ uvedl Mgr. Jan Šticha s tím, že celá přednáška je zaměřena na praktické situace a jejich řešení. Součástí akce bude i diskuse.
 
Účast na přednášce je bezplatná. Počet míst je omezen kapacitou sálu.
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.