Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

V Praze se potřetí konalo Setkání právniček 10.10.2014

Praha, 10. října 2014 (EK ČR) – V Praze se dnes konalo Setkání právniček. Již třetí ročník této akce nabídl několik přednášek. Zúčastnilo se ho více než 60 soudkyň, notářek, státních zástupkyň, soudních exekutorek, podnikových právniček a advokátek.
 
Program zahájil JUDr. Tomáš Lichovník, soudce Ústavního soudu a bývalý prezident Soudcovské unie ČR. Věnoval se etice v právní praxi. Navázala na něj JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., vrchní státní zástupkyně v Praze, která si připravila přednášku s názvem Dívám se, dívám aneb několik otázek v souvislostech.
 
Již tradiční akci pořádaly Exekutorská komora ČR, Notářská komora ČR, Unie podnikových právníků ČR a Unie státních zástupců ČR. „Jsem ráda, že se jednotlivým komorám a uniím daří takto spolupracovat. Akce je důkazem, že ženy v právnických profesích jsou schopny komunikovat, a to i na víceméně neformální bázi. Diskuse, které po přednáškách následovaly, byly velmi přínosné a zajímavé,“ uvedla JUDr. Marie Brejchová, prezidentka Unie podnikových právníků ČR. Součástí programu byl také workshop nutriční specialistky a pilates mastera.
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.