Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

V Praze se potřetí konalo Setkání právniček 10.10.2014

Praha, 10. října 2014 (EK ČR) – V Praze se dnes konalo Setkání právniček. Již třetí ročník této akce nabídl několik přednášek. Zúčastnilo se ho více než 60 soudkyň, notářek, státních zástupkyň, soudních exekutorek, podnikových právniček a advokátek.
 
Program zahájil JUDr. Tomáš Lichovník, soudce Ústavního soudu a bývalý prezident Soudcovské unie ČR. Věnoval se etice v právní praxi. Navázala na něj JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., vrchní státní zástupkyně v Praze, která si připravila přednášku s názvem Dívám se, dívám aneb několik otázek v souvislostech.
 
Již tradiční akci pořádaly Exekutorská komora ČR, Notářská komora ČR, Unie podnikových právníků ČR a Unie státních zástupců ČR. „Jsem ráda, že se jednotlivým komorám a uniím daří takto spolupracovat. Akce je důkazem, že ženy v právnických profesích jsou schopny komunikovat, a to i na víceméně neformální bázi. Diskuse, které po přednáškách následovaly, byly velmi přínosné a zajímavé,“ uvedla JUDr. Marie Brejchová, prezidentka Unie podnikových právníků ČR. Součástí programu byl také workshop nutriční specialistky a pilates mastera.
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.