Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Vyjádření k reportáži televize Nova (07.12.2014)

Praha, 5. prosince 2014 (EK ČR) – Exekutorská komora ČR provedla několik kontrol konkrétního úřadu, přičemž na základě jedné z nich v minulosti získala určité poznatky, které vzhledem ke svým pravomocím pouhého dohledového orgánu bez kárné pravomoci nebyla schopná sama ověřit. Z preventivních důvodů proto Exekutorská komora ČR předala tyto poznatky policii a podala kárnou žalobu.
 
Bližší informace vzhledem k průběhu vyšetřování bohužel nemůžeme uvést. Jakmile však budou k dispozici konkrétní zprávy, které budou potvrzeny policií a dalšími orgány, a jakmile se tyto zprávy nebudou pohybovat na úrovni hypotéz, bude moci Exekutorská komora ČR řádně informovat veřejnost.
 
Exekutorská komora ČR striktně dbá na dodržování předpisů u všech soudních exekutorů a v případě zjištění pochybení podává kárnou žalobu. Učinili jsme tak i v tomto případě, kdy jsme podali i trestní oznámení. S orgány činnými v trestním řízení plně spolupracujeme na prošetření věci.
 
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
e-mail: mluvci@ekcr.cz
www.ekcr.cz
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.