Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Tisková zpráva - Padesátka soudních exekutorů se zapojila do Dne otevřených dveří

 

Padesátka exekutorských úřadů se zapojila
do Dne otevřených dveří
10. 6. 2016
 
Dne otevřených dveří, který se pořádal 9. června u příležitosti Mezinárodního dne soudních exekutorů a letos se konal vůbec poprvé, se účastnilo 50 exekutorských úřadů po celé České republice. Exekutorské úřady poskytovaly návštěvníkům poradenství v oblasti exekučního řízení.
 
Návštěvníci Dne otevřených dveří se nejčastěji dotazovali na obecné otázky, například na způsoby provedení exekuce nebo na to, co soudní exekutor smí a nesmí postihnout v rámci mobiliární exekuce. Mnoho příchozích se ptalo na své případy, resp. exekuce, ale velmi častým dotazem byla také možnost pomoci rodinnému příslušníku.
„Jsem velmi ráda, že se poměrně velký počet exekutorských úřadů připojil ke Dni otevřených dveří a lidé měli možnost se nás zeptat na vše, co je zajímalo a trápilo. Rovněž mne potěšilo, že návštěvníci Dne otevřených dveří v několika případech ocenili naši vstřícnost a profesionální pomoc. Domnívám se, že poradenský servis našich úřadu může mít pozitivní přínos na zlepšování finanční gramotnosti,“ uvedla prezidentka Exekutorské komory Pavla Fučíková.
Kromě exekutorských úřadů poskytuje právní poradenství v exekučním řízení celoročně i Exekutorská komora ČR prostřednictvím svých poraden v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a rovněž online ve stanovených úředních hodinách (www.ekcr.cz/polozit-verejny-dotaz). Podrobnosti a kontaktní údaje naleznete na webových stránkách www.ekcr.cz.
 
Mgr. Petr Vorlíček
tiskový mluvčí Exekutorské komory ČR
 
mobil: +420 731 191 601
e-mail: mluvci@ekcr.cz

 

 

 

 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.