Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Prezidentka Exekutorské komory ČR přijala rezignaci předsedy Kontrolní komise

JUDr. Milan Makarius předal dne 16. 2. 2017 prezidentce Exekutorské komory ČR Pavle Fučíkové rezignaci na funkci předsedy Kontrolní komise Exekutorské komory ČR v návaznosti na pozastavení jeho výkonu funkce soudního exekutora rozhodnutím ministra spravedlnosti (v souvislosti s pozastavením výkonu s.e. je zastoupen Mgr. Davidem Zvěřinou, kandidátem Exekutorského úřadu Praha - západ).

Na dalším jednání Kontrolní komise Exekutorské komory České republiky zvolí nového předsedu. Až do jeho jmenování zastupuje předsedu komise její místopředsedkyně. Rezignace předsedy Kontrolní komise se nikterak nedotkla práce komise, která i nadále plní své úkoly.

Nutno k celému případu dodat, že dočasné zproštění výkonu funkce soudního exekutora ze strany ministra spravedlnosti je nástroj standardní, který je využíván např. i u soudců či státních zástupců. Využití tohoto nástroje nijak nepředjímá výsledek vedeného trestního řízení vůči soudnímu exekutorovi – tj. zda bude zastaveno po provedeném vyšetřování, zda vůbec dojde k podání obžaloby apod.

 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.