Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

EK ČR opět pomáhala. Viceprezident JUDr. Plášil radil v online chatu

Viceprezident Exekutorské komory ČR odpovídal na dotazy veřejnosti v online chatu na serveru blesk.cz.
 
Dotazy z veřejnosti směřovaly mimo jiné k tomu, jak se efektivně bránit v mobiliární exekuci dlužníka, který je spolubydlící. Otázky se nevyhnuly také častému tématu jak se domoci vymožení platně přiznaného výživného, ale padly i systémové dotazy ohledně předluženosti obyvatelstva a možností řešení tohoto palčivého problému. Tato online poradna pro blesk.cz navazovala na sérii chatů, které v minulosti vedla prezidentka EK ČR, Pavla Fučíková.
 
Preventivně-poradenské činnosti se Exekutorská komora ČR věnuje dlouhodobě. Letos v červnu pořádala celorepublikový Den exekučních poraden, v rámci kterého se otevřely vybrané exekutorské úřady po celé České republice pro bezplatnou právní pomoc. Posílila tak sít svých kamenných poraden, které provozuje již od roku 2009.
 
Více na: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/492525/mate-problem-s-exekuci-poradte-se-s-viceprezidentem-exekutorske-komory.html
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.