Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

EK ČR opět pomáhala. Viceprezident JUDr. Plášil radil v online chatu

Viceprezident Exekutorské komory ČR odpovídal na dotazy veřejnosti v online chatu na serveru blesk.cz.
 
Dotazy z veřejnosti směřovaly mimo jiné k tomu, jak se efektivně bránit v mobiliární exekuci dlužníka, který je spolubydlící. Otázky se nevyhnuly také častému tématu jak se domoci vymožení platně přiznaného výživného, ale padly i systémové dotazy ohledně předluženosti obyvatelstva a možností řešení tohoto palčivého problému. Tato online poradna pro blesk.cz navazovala na sérii chatů, které v minulosti vedla prezidentka EK ČR, Pavla Fučíková.
 
Preventivně-poradenské činnosti se Exekutorská komora ČR věnuje dlouhodobě. Letos v červnu pořádala celorepublikový Den exekučních poraden, v rámci kterého se otevřely vybrané exekutorské úřady po celé České republice pro bezplatnou právní pomoc. Posílila tak sít svých kamenných poraden, které provozuje již od roku 2009.
 
Více na: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/492525/mate-problem-s-exekuci-poradte-se-s-viceprezidentem-exekutorske-komory.html
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.