Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Potřebujete poradit s exekucí? Obraťte se na odborníky!

Exekutorská komora si pro občany, kteří potřebují poradit s exekucí, připravila speciální předvánoční on-line poradny. Ty budou přístupné každý adventní čtvrtek ve dnech 30. listopadu a 7., 14. a 21. prosince na webových stránkách www.ekcr.cz. Občané mohou své dotazy pokládat vždy od 9 do 12 hodin. Exekutorská komora vyzývá občany, aby řešili nastalé problémy co nejdříve a aby se v případě potřeby na tuto poradnu obrátili.
 
Jako každý rok jsou Vánoce obdobím symbolizujícím značnou finanční zátěž pro řadu domácností. Řada občanů tento problém řeší půjčkou. Stačí málo a člověk se může dostat se splácením půjček do problémů. Před sjednáním půjčky by si lidé měli důkladně spočítat, zda jsou schopni takový dluh splatit. V krajních případech se pak lidé mohou dostat do exekuce.
 
Pokud v takových případech potřebujete vyhledat odbornou pomoc, můžete se obrátit na bezplatnou právní poradnu nebo on-line poradu Exekutorské komory ČR. Vzhledem ke zvýšenému počtu občanů, kteří se zadlužují před Vánoci, posiluje Exekutorská komora provoz on-line poradny, která funguje pro veřejnost již od roku 2014 každé úterý od 9 do 12 hodin.
 
Mgr. Martina Houšková
mediální zástupce Exekutorské komory ČR
PR.Konektor
mobil: +420 731 191 601
e-mail: mluvci@ekcr.cz


 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.