Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Potřebujete poradit s exekucí? Obraťte se na odborníky!

Exekutorská komora si pro občany, kteří potřebují poradit s exekucí, připravila speciální předvánoční on-line poradny. Ty budou přístupné každý adventní čtvrtek ve dnech 30. listopadu a 7., 14. a 21. prosince na webových stránkách www.ekcr.cz. Občané mohou své dotazy pokládat vždy od 9 do 12 hodin. Exekutorská komora vyzývá občany, aby řešili nastalé problémy co nejdříve a aby se v případě potřeby na tuto poradnu obrátili.
 
Jako každý rok jsou Vánoce obdobím symbolizujícím značnou finanční zátěž pro řadu domácností. Řada občanů tento problém řeší půjčkou. Stačí málo a člověk se může dostat se splácením půjček do problémů. Před sjednáním půjčky by si lidé měli důkladně spočítat, zda jsou schopni takový dluh splatit. V krajních případech se pak lidé mohou dostat do exekuce.
 
Pokud v takových případech potřebujete vyhledat odbornou pomoc, můžete se obrátit na bezplatnou právní poradnu nebo on-line poradu Exekutorské komory ČR. Vzhledem ke zvýšenému počtu občanů, kteří se zadlužují před Vánoci, posiluje Exekutorská komora provoz on-line poradny, která funguje pro veřejnost již od roku 2014 každé úterý od 9 do 12 hodin.
 
Mgr. Martina Houšková
mediální zástupce Exekutorské komory ČR
PR.Konektor
mobil: +420 731 191 601
e-mail: mluvci@ekcr.cz


 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.