Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Prezident Exekutorské komory JUDr. Vladimír Plášil, LL.M. v Událostech ČT

Prezident Exekutorské komory JUDr. Vladimír Plášil, LL.M. vysvětloval, že EK ČR nevyslovuje nesouhlas se samotnou ideou, uvítala by ale řešení koncepční." Například je značně zkreslující, že částka hranice, od které se dlužníkům srazí příjem bez omezení, je stanovena s ohledem na průměrnou mzdu dlužníků, to dé jsou však zahrnuti i lidé s velmi vysokými příjmy, kterých se ale exekuce netýkají." Upozornil také, že diskutovaná vládní úprava se týká i Insolvencí, oddlužení, exekucí správce daně, celní správy, výkonu rozhodnutí soudů a všech správních exekucí.  Celé vjystoupení prezidenta Exekutorské komory můžete shlédnout zde.

 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.