Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Exekutorská komora ČR varuje před dalšími podvodnými maily

Praha 23.12. 2019 – Exekutorská komora ČR varuje před novou vlnou podvodných mailů, které mají v předmětu zprávy uvedeno Exekutorský úřad Šumperk.

Zprávy jsou odesílány ze zahraničních emailových adres typu elsewhere@mcs.net.au apod. Šumperský soudní exekutor Mgr. Marcel Kubis užívá výhradně mailové adresy s koncovkou @exekucesumperk.cz. Ve zprávě jsou adresáti zpravidla vyzýváni k otevření přílohy, která má býti předexekuční výzvou. Na tyto zprávy nereagujte! Exekutorská komora důrazně varuje rovněž  před otvíráním příloh, které mohou být zavirované.

Exekutorská komora ČR upozorňuje, že soudní exekutoři s účastníky řízení tímto způsobem nekomunikují, neboť postupují podle pravidel stanovených občanských soudním řádem. Setkáte-li se s podobným případem, můžete svou situaci ověřit pořízením výpisu z Centrální evidence exekucí (dostupná na www.ceecr.cz, nebo na pobočkách České pošty, s. p. s CzechPOINTem). Případně se lze obrátit na konkrétního soudního exekutora, jejichž seznam naleznete na stránkách Exekutorské komory ČR (www.ekcr.cz).

 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.