Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Exekutorská komora ČR varuje před dalšími podvodnými maily

Praha 23.12. 2019 – Exekutorská komora ČR varuje před novou vlnou podvodných mailů, které mají v předmětu zprávy uvedeno Exekutorský úřad Šumperk.

Zprávy jsou odesílány ze zahraničních emailových adres typu elsewhere@mcs.net.au apod. Šumperský soudní exekutor Mgr. Marcel Kubis užívá výhradně mailové adresy s koncovkou @exekucesumperk.cz. Ve zprávě jsou adresáti zpravidla vyzýváni k otevření přílohy, která má býti předexekuční výzvou. Na tyto zprávy nereagujte! Exekutorská komora důrazně varuje rovněž  před otvíráním příloh, které mohou být zavirované.

Exekutorská komora ČR upozorňuje, že soudní exekutoři s účastníky řízení tímto způsobem nekomunikují, neboť postupují podle pravidel stanovených občanských soudním řádem. Setkáte-li se s podobným případem, můžete svou situaci ověřit pořízením výpisu z Centrální evidence exekucí (dostupná na www.ceecr.cz, nebo na pobočkách České pošty, s. p. s CzechPOINTem). Případně se lze obrátit na konkrétního soudního exekutora, jejichž seznam naleznete na stránkách Exekutorské komory ČR (www.ekcr.cz).

 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.