Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Exekutorská komora ČR podpoří nejvíce ohrožené občany a uspořádá sbírku mezi všemi exekutory

PRAHA (17. března 2020) - Exekutorská komora ČR nepřestává reagovat na současnou situaci a po sérii bezpečnostních opatření se rozhodla uspořádat neveřejnou sbírku. Sama jako počáteční vklad věnuje 100 000 Kč.

Apel Exekutorské komory ČR byl rozeslán všem soudním exekutorům společně s číslem speciálního účtu, zřízeného výhradně pro účely sbírky. S ohledem na aktuální situaci a podle potřeb bude vybraná částka věnována na nákup ochranných pomůcek, anebo rozdělena neziskovým organizacím, které se zaměřují na péči o nejvíce ohrožené občany a seniory.

"Vývoj bedlivě sledujeme a na denní bázi diskutujeme, jaké kroky je třeba podniknout. Po zrušení tiskové konference a bezpečnostních opatřeních, které jsme komunikovali v pátek, jsme se rozhodli pomoci v současnosti nejvíce ohroženým občanům a seniorům,“ vysvětluje dnešní rozhodnutí Exekutorské komory ČR její prezident Vladimír Plášil. 

Výše zmiňovaná bezpečnostní opatření zahrnují doporučení neprovádět zajištění a převzetí movitých věcí, vyklízení a také osobní doručování písemností. 

Exekutoři tento týden preventivně zavírají své kanceláře a dočasně se pozastavil i chod bezplatných poraden. Ty budou pro zájemce dostupné do odvolání pouze on-line. Posíleny jsou také kapacity pro telefonické kontakty pro řádnou komunikaci s účastníky řízení. 

 

 

 

 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.