Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Exekutorská komora ČR rozšiřuje provoz online poraden

 

PRAHA (8. dubna 2020) – Exekutorská komora ČR se rozhodla v rámci aktuální situace zintenzivnit online poradenství pro obyvatele zasažené epidemií. Provoz poraden bude dočasně rozšířen na dvojnásobek.

Kvůli zvýšenému zájmu veřejnosti o informace týkající se exekucí je od Velikonoc dočasně rozšířen provoz bezplatných poraden. Aktuálně jsou zájemcům k dispozici každé úterý, nově i v pátek. Výjimkou budou první dva pátky v květnu, kdy se z důvodu státního svátku přesune poradenský servis na čtvrtek. 

„Chceme být nápomocni jak dlužníkům, tak věřitelům, se zorientovat v současné nelehké situaci. Exekutorská komora v minulých týdnech vydala mnoho opatření a doporučení, stejně tak vláda ČR, a tak nemusí být vše pro každého přehledné. V poradnách můžeme individuálně každého nasměrovat ke správnému řešení,“ doplňuje prezident Exekutorské komory Vladimír Plášil. 


 

 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.