Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Exekutorská komora ČR rozšiřuje provoz online poraden

 

PRAHA (8. dubna 2020) – Exekutorská komora ČR se rozhodla v rámci aktuální situace zintenzivnit online poradenství pro obyvatele zasažené epidemií. Provoz poraden bude dočasně rozšířen na dvojnásobek.

Kvůli zvýšenému zájmu veřejnosti o informace týkající se exekucí je od Velikonoc dočasně rozšířen provoz bezplatných poraden. Aktuálně jsou zájemcům k dispozici každé úterý, nově i v pátek. Výjimkou budou první dva pátky v květnu, kdy se z důvodu státního svátku přesune poradenský servis na čtvrtek. 

„Chceme být nápomocni jak dlužníkům, tak věřitelům, se zorientovat v současné nelehké situaci. Exekutorská komora v minulých týdnech vydala mnoho opatření a doporučení, stejně tak vláda ČR, a tak nemusí být vše pro každého přehledné. V poradnách můžeme individuálně každého nasměrovat ke správnému řešení,“ doplňuje prezident Exekutorské komory Vladimír Plášil. 


 

 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.