Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Školíme matky v tísni z Aše

Praha, 17. prosince 2012 (EK ČR) – O vymáhání výživného, o iracionálním zadlužování i o bankovních či nebankovních půjčkách hovořil viceprezident Exekutorské komory David Koncz s matkami z Domova sv. Zdislavy. Interaktivní přednáška proběhla na faře v Aši v Mikulášské ulici.
 
Na školení se sešlo 10 zájemců, ať už z řad klientek Domova sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni, nebo chebského odboru sociálních věcí. Posluchači se od Mgr. Koncze mimo jiné dozvěděli, na co si dát pozor při uzavírání smluv a úvěrů, jaké jsou základní principy exekučního řízení a jaké obranné prostředky lze použít v exekuci. Obdrželi také řadu informačních materiálů – např. exekuční slovníček, kontakty na organizace, které se v Karlovarském kraji zaměřují na pomoc lidem s dluhovými potížemi, leták poraden Exekutorské komory ČR apod.
 
Školení je součástí série bezplatných přednášek, které pořádá Exekutorská komora ČR. Na webových stránkách www.ekcr.cz najdete např. zprávy o školení seniorů v Praze a Brně. Výsledkem setkání v Aši je také příslib budoucí spolupráce na bázi bezplatného právního poradenství mezi Mgr. Davidem Konczem, soudním exekutorem Exekutorského úřadu Cheb, a ředitelem Farní charity Aš Ing. Janem Šanovcem.
 
 
Snímek ze školení v Domově sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.