Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Školíme matky v tísni z Aše

Praha, 17. prosince 2012 (EK ČR) – O vymáhání výživného, o iracionálním zadlužování i o bankovních či nebankovních půjčkách hovořil viceprezident Exekutorské komory David Koncz s matkami z Domova sv. Zdislavy. Interaktivní přednáška proběhla na faře v Aši v Mikulášské ulici.
 
Na školení se sešlo 10 zájemců, ať už z řad klientek Domova sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni, nebo chebského odboru sociálních věcí. Posluchači se od Mgr. Koncze mimo jiné dozvěděli, na co si dát pozor při uzavírání smluv a úvěrů, jaké jsou základní principy exekučního řízení a jaké obranné prostředky lze použít v exekuci. Obdrželi také řadu informačních materiálů – např. exekuční slovníček, kontakty na organizace, které se v Karlovarském kraji zaměřují na pomoc lidem s dluhovými potížemi, leták poraden Exekutorské komory ČR apod.
 
Školení je součástí série bezplatných přednášek, které pořádá Exekutorská komora ČR. Na webových stránkách www.ekcr.cz najdete např. zprávy o školení seniorů v Praze a Brně. Výsledkem setkání v Aši je také příslib budoucí spolupráce na bázi bezplatného právního poradenství mezi Mgr. Davidem Konczem, soudním exekutorem Exekutorského úřadu Cheb, a ředitelem Farní charity Aš Ing. Janem Šanovcem.
 
 
Snímek ze školení v Domově sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora ČR
gsm: +420 734 685 289
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.