Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Přednáška o aktuální problematice exekucí v ČR a Evropě proběhla pod záštitou Europe Direct v Mostě (05.05.2015)

Brno, 5. května 2015 (EK ČR) – Nejen studenti Vysoké školy finanční a správní v Mostě získali povědomí o aktuální problematice exekucí v ČR a v Evropě. Přednášky na dané téma, která se konala v úterý 28.4.2015 se účastnila také veřejnost a studenti partnerské střední školy. Přednášku vedla JUDr. Jitka Wolfová, soudní exekutorka z Exekutorského úřadu Plzeň-město a exekutorský kandidát tohoto úřadu JUDr. Ing. Martin Štika.
 
Přednáška s názvem Aktuální problematika exekucí v České republice a v Evropě, která se konala úterý 28. dubna 2015 v budově Vysoké školy finanční a správní v Mostě pod záštitou Europe Direct Most, měla za cíl komplexně představit posluchačům exekuční řízení.
 
O přednášku, které se včetně studentů Vysoké školy finanční a správní v Mostě účastnila také veřejnost a studenti partnerské stření školy byl velký zájem a posluchači zcela zaplnili přednáškový sál.
 
Přednášejí JUDr. Jitka Wolfová a JUDr. Ing. Martin Štika z Exekutorského úřadu Plzeň-město posluchačům mimo jiné vysvětlili aktuální situaci v oblasti exekucí, právní úpravu exekučního řízení a jeho zakotvení v právním řádu České republiky, činnost soudního exekutora a chod exekutorského úřadu, či jednotlivé způsoby vedení exekuce. V závěru bezmála dvou hodinové přednášky nechyběl ani prostor pro posluchače, kteří měli možnost klást přednášejícím konkrétní dotazy týkající se exekucí.
 
Lidé, kteří mají dotazy týkající se průběhu exekučního řízení, se mohou obracet i na bezplatné právní poradny Exekutorské komory ČR v Praze, Plzni a Brně. V Praze lze využít i bezplatnou právní poradnu Exekutorského úřadu Praha 10, soudní exekutor JUDr. Igor Ivanko. Zájemci si mohou sjednat termín schůzky telefonicky. Využít lze i on-line poraden na webových stránkách www.ekcr.cz.
 
přednáška se setkala s velkým ohlasem
 
 
 
 
přednášející JUDr. Jitka Wolfová a JUDr. Ing. Martin Štika z Exekutorského úřadu Plzeň-město
 
 
Mgr. Petra Halouzková
právnička
Exekutorské komory ČR
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.