Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Přednáška o exekucích pro nemocnici v Dobřanech na Plzeňsku

Ve čtvrtek 26. května 2016 se uskutečnila přednáška na téma aktuální problematika exekučního řízení pro psychiatrickou nemocnici v Dobřanech na Plzeňsku. Přednášku, kterou vedl kandidát soudního exekutora Mgr. Tomáš Tunkl, spoluorganizoval Exekutorský úřad Plzeň-město soudního exekutora JUDr. Zdeňka Zítky.   Hlavním tématem vystoupení byla především otázka, jak se exekuci vyvarovat i jak v exekučním řízení nejlépe jednat.
 
Přednášku Mgr. Tomáše Tunkla o exekučním řízení si vyslechli pacienti oddělení pro léčbu závislosti na alkoholu a patologického hráčství psychiatrické nemocnice v Dobřanech na Plzeňsku. Místní klienti se z přednášky dozvěděli zejména o rizicích ohrožení platební neschopností a také o prevenci, jak tomuto neblahému stavu efektivně čelit a předcházet.
 
Podle psychologů z kliniky pro léčbu závislostí jsou právě jejich pacienti často zatížení dluhy, které po skončení léčby nedokáží bez odborné pomoci sami řešit. Zájem pacientů o téma exekucí i otázky na přednášejícího to potvrdily.
 
„Snažil jsem se místním klientům poradit základní kroky, které vedou k úspěšnému řešení dluhů, stejně jako místa, kam se mohou obracet pro bezplatné rady. Klientům léčebny jsem také vysvětlil práci soudního exekutora a na závěr představil výhody a nevýhody řešení dluhů insolvencí,“ uvedl kandidát soudního exekutora Mgr. Tomáš Tunkl.
 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.