Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Přednáška o exekucích pro nemocnici v Dobřanech na Plzeňsku

Ve čtvrtek 26. května 2016 se uskutečnila přednáška na téma aktuální problematika exekučního řízení pro psychiatrickou nemocnici v Dobřanech na Plzeňsku. Přednášku, kterou vedl kandidát soudního exekutora Mgr. Tomáš Tunkl, spoluorganizoval Exekutorský úřad Plzeň-město soudního exekutora JUDr. Zdeňka Zítky.   Hlavním tématem vystoupení byla především otázka, jak se exekuci vyvarovat i jak v exekučním řízení nejlépe jednat.
 
Přednášku Mgr. Tomáše Tunkla o exekučním řízení si vyslechli pacienti oddělení pro léčbu závislosti na alkoholu a patologického hráčství psychiatrické nemocnice v Dobřanech na Plzeňsku. Místní klienti se z přednášky dozvěděli zejména o rizicích ohrožení platební neschopností a také o prevenci, jak tomuto neblahému stavu efektivně čelit a předcházet.
 
Podle psychologů z kliniky pro léčbu závislostí jsou právě jejich pacienti často zatížení dluhy, které po skončení léčby nedokáží bez odborné pomoci sami řešit. Zájem pacientů o téma exekucí i otázky na přednášejícího to potvrdily.
 
„Snažil jsem se místním klientům poradit základní kroky, které vedou k úspěšnému řešení dluhů, stejně jako místa, kam se mohou obracet pro bezplatné rady. Klientům léčebny jsem také vysvětlil práci soudního exekutora a na závěr představil výhody a nevýhody řešení dluhů insolvencí,“ uvedl kandidát soudního exekutora Mgr. Tomáš Tunkl.
 

© 2009 - 2023 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Prohlášení o přístupnosti

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.