Centrální úřední deska

Veřejně přístupná oficální deska Exekutorské komory ČR

Komorni listy obalka I 2017.indd 2-33.4.2017 7:55:33
 

EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2020
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Varování před podvodnými e-maily

Exekutorská komora ČR varuje veřejnost před novými podvodnými e-mailovými zprávami, jejichž odesílatelé se vydávají ze Exekutorskou komoru ČR. E-mailové zprávy, které jsme zaznamenali koncem měsíce srpna 2018, vyzývají k objednávce zboží a registraci na stránkách www.jenprodej.eu s tím, že při pokusu o odstoupení od objednávky jsou adresátům zasílány výhružné e-maily z adresy exekuce@vekcr.cz, podle nichž bude provedena exekuce.


E-mailové zprávy jsou označeny předmětem: „Exekutorská Komora - Vaše Exekuce - Co Vás čeká v novém týdnu“ nebo „Exekutorská Komora - Vaše exekuce trvá - Očekávejte exekutory ihned, jak na vás vyjde řada - § 1837“. Exekutorská komora ČR zdůrazňuje, že se v žádném případě nejedná o sdělení zasílaná Exekutorskou komorou ČR ani soudními exekutory.

Ukázka e-mailu zde:

 

© 2009 - 2022 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.