EXEKUTORSKÁ KOMORA

ČESKÉ REPUBLIKY

aktualitypro exekutorypro médiakontaktKomorní listy

Vítáme Vás na portálu

EXEKUTORSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Partnerský server

Navštivte náš nový
portál s informacemi
o dražbách

www.portaldrazeb.cz

Copyright © 2009 - 2019
EXEKUTORSKÁ KOMORA
ČESKÉ REPUBLIKY
Všechna práva vyhrazena.

Komorní listy - aktuální číslo
Twitter YouTube

Ministerstvo zahájilo řízení o odvolání Mgr. Višvádera (26.03.2012)

Ministerstvo spravedlnosti zahájilo ve středu 21. března správní řízení ve věci odvolání Mgr. Jozefa Višvádera z funkce. Soudní exekutor Exekutorského úřadu Praha-západ čelí obvinění ze zpronevěry a zneužití pravomoci veřejného činitele. O jeho odvolání by mělo být rozhodnuto v nejbližších dnech.
 
Návrh na odvolání Mgr. Višvádera podávala Komora již 22. února 2006, a to kvůli tomu, že byl pravomocně odsouzen za jiný trestný čin. Komora podala k rukám ministra spravedlnosti Němce návrh na odvolání exekutora, čímž splnila svou zákonnou povinnost. Ministr však Mgr. Višvádera neodvolal, protože trestný čin byl prý spáchán v době, kdy Višváder ještě nebyl soudním exekutorem.
 
 
Petra Báčová
tisková mluvčí
Exekutorská komora
 
 

© 2009 - 2019 Exekutorská komora České republiky. Všechna práva vyhrazena.

Autorská práva vykonává Exekutorská komora České republiky. Bez písemného souhlasu Exekutorské komory České republiky je zakázáno jakékoliv užití části nebo celku, zejména rozmnožování, rozšiřování a sdělování obsahu veřejnosti jakýmkoliv způsobem i v jiném než českém jazyce.


Exekutorská komora ČR si dovoluje upozornit veřejnost, že hovory uskutečňující se na veškerých telefonních linkách Exekutorské komory ČR a jejích zaměstnanců mohou být monitorovány.